solid haus logo

Po rokoch strávených vo Veľkej Británii a Nemecku sme sa rozhodli vrátiť na Slovensko a uplatniť naše získané skúsenosti a hodnoty v oblasti stavebníctva. Od roku 2012 sa zameriavame na realizáciu stavieb, a pre nás je to viac než len práca - je to naša vášeň.

Stavbu rodinného domu vnímame ako komplexný celok, ktorý si vyžaduje dobre zorganizované a systematické postupy. S nami zažijete vysoko profesionálny prístup, pretože každú stavbu riešime s maximálnou starostlivosťou a pozornosťou. Nebojíme sa čeliť aj náročným situáciám a vždy hľadáme optimálne riešenia.

Jedno z bežných presvedčení je, že ideálny dom človek postaví až ten tretí. No my vám sľubujeme, že už váš prvý dom bude presne taký, aký ste si predstavovali - bez kompromisov. Našim cieľom je, aby každá stavba prebiehala hladko a bez starostí. Preto spolupracujeme s najkvalitnejšími odborníkmi v okolí, aby sme vám mohli poskytnúť pomoc v každej oblasti.

Môžete sa spoľahnúť na náš odborný manažment a organizáciu celej stavby od začiatku až do konca. Vaše priania a potreby sú pre nás vždy na prvom mieste a preto sa budeme snažiť dosiahnuť vašu úplnú spokojnosť.

Tešíme sa na spoluprácu s vami a vytvorenie vášho vysnívaného domova. Kontaktujte nás a dovoľte nám spolu postaviť pevné základy vášho šťastného bývania!

logo

Komplexné služby v oblasti stavby rodinných domov - od návrhu až po realizíciu.


Kontakty

  • Seberíniho 9, Bratislava
  • +421 918 620 953
  • info@solidhaus.sk