solid haus logo

Stavba rodinných domov na kľúč

Naša stavebná spoločnosť sa špecializuje na výstavbu moderných nízkoenergetických a pasívnych murovaných domov na kľúč. Zabezpečujeme kompletnú realizáciu projektu od prípravy projektovej dokumentácie až po finálne odovzdanie domu. Naším cieľom je, aby ste boli s výsledkom výstavby plne spokojní a mohli sa tešiť z pohodlia a komfortu, ktorý vám váš nový dom prinesie.

Ak sa rozhodnete pre stavbu rodinného domu so SOLID HAUS, získate projektovú dokumentáciu ZDARMA!

Prečo spolupracovať s nami

Dlhoročné skúsenosti

Máme dlhoročné skúsenosti získané na Slovensku, v Nemecku a vo Veľkej Británii. Tieto skúsenosti nám umožňujú ponúkať vysokokvalitné služby a riešenia aj v zdanlivo bezvýchodiskových situáciách.

Profesionálny prístup

Dbáme na vysoko profesionálny prístup ku klientom. Pracujeme efektívne a organizovane, čo nám umožňuje realizovať aj náročné požiadavky našich klientov.

Odborný manažment a organizácia

Zabezpečujeme odborný manažment a organizáciu stavby. Spolupracujeme s overenými a spoľahlivými odborníkmi v stavebníctve, čo nám umožňuje odbremeniť vás od stresov a starostí spojenými s výstavbou rodinného domu.

Prispôsobenie individuálnym potrebám

Ku klientom pristupujeme maximálne profesionálne a prispôsobujeme sa ich individuálnym potrebám. S nami bude stavba radosťou a zažijete vysoko seriózny prístup.

Zhmotnenie vašich predstáv

Naprojektujeme a zrealizujeme vám dom podľa vašich predstáv. Zhmotníme vaše predstavy do vášho nového vysnívaného bývania a naceníme vám reálnu cenu.

Nebudeme sa len snažiť splniť vaše očakávania, ale prekročiť ich. Dbáme na každý detail a ponúkame transparentnú cenotvorbu bez skrytých poplatkov. Dodržiavame dohodnuté termíny a snažíme sa premeniť váš priestor na miesto, kde sa budete cítiť príjemne. S nami môžete počítať s maximálnou spokojnosťou a istotou, že váš nový dom bude presne podľa vašich predstáv.

Ako prebieha spolupráca

Úvodné stretnutie a obhliadka pozemku

Dohodneme si stretnutie, kde prejdeme vaše požiadavky a očakávania. V prípade väčšej vzdialenosti môžeme prvé stretnutie absolvovať aj online. Ak už máte pozemok, na ktorom chcete stavať, prvé stretnutie absolvujeme priamo na ňom, aby sme vedeli reálne navrhnúť ďalšie kroky.

Cenová kalkulácia

Vypracujeme vám kompletnú cenovú kalkuláciu, ktorá bude presne reflektovať vaše predstavy a možnosti.

Začiatok realizácie

Po schválení kalkulácie začneme s realizáciou vášho nového domu čo najskôr. Počas celého procesu vás budeme pravidelne informovať o postupe prác prostredníctvom fotodokumentácie.

Posledné realizované projekty

Kontaktujte nás

Zažite vysoko profesionálny prístup a zverte nám do rúk stavbu vášho nového rodinného domu. Kontaktujte nás ešte dnes a dohodneme si úvodné stretnutie. Tešíme sa na spoluprácu!

logo

Komplexné služby v oblasti stavby rodinných domov - od návrhu až po realizíciu.


Kontakty

  • Seberíniho 9, Bratislava
  • +421 918 620 953
  • info@solidhaus.sk