solid haus logo
Sme pripravení zabezpečiť kompletnú projektovú dokumentáciu domu presne podľa vašich individuálnych požiadaviek a predstáv.

Vieme, že projektová dokumentácia je kľúčovým prvkom každej úspešnej stavby rodinného domu, a preto sa zaväzujeme poskytnúť našim klientom ten najvyšší štandard služieb.

Ak sa rozhodnete pre stavbu rodinného domu so SOLID HAUS, získate projektovú dokumentáciu ZDARMA!

Naša ponuka projektových dokumentácií zahŕňa všetky potrebné fázy a úrovne, aby sme zabezpečili hladký priebeh vášho stavebného projektu. Začíname s architektonickou štúdiou, ktorá precízne zachytáva vaše predstavy a požiadavky. Ďalej pokračujeme s projektom pre územné rozhodnutie, kde uplatňujeme naše odborné znalosti a skúsenosti, aby sme získali potrebné schválenia a povolenia. Následne sa venujeme projektu pre stavebné povolenie, kde sa staráme o všetky detaily a zákonné požiadavky, aby sme vám zaistili bezproblémový priebeh procesu schvaľovania. 

S naším tímom odborníkov na vašej strane môžete mať istotu, že vaša projekčná dokumentácia bude vypracovaná s maximálnou starostlivosťou a presnosťou.

Nechajte nás prevziať zodpovednosť za vašu projektovú dokumentáciu a urobíme všetko pre to, aby sme vaše stavebné sny pretvorili do reality.

logo

Komplexné služby v oblasti stavby rodinných domov - od návrhu až po realizíciu.


Kontakty

  • Seberíniho 9, Bratislava
  • +421 918 620 953
  • info@solidhaus.sk